Onze regisseurs

Maak kennis met de mensen die ervoor zorgen dat uw P&O-zaken perfect geregeld worden.

Regisseurs Personeel + Organisatie

Bregje Brandt

Business Unit Director
P+O (Managing Partner)

Peter Benschop

Senior P+O Regisseur

06 - 574 914 20
carola@dpo2.nl
naar LinkedIn

Carola ten Camp

Senior P+O Regisseur

Marij van den Broek

P+O Regisseur - vertrouwenspersoon

Renée de Bruijn

P+O Regisseur - Vertrouwens persoon

06 – 12129420
mark@dpo2.nl
naar LinkedIn

Mark van Drunen

P+O Regisseur

Marion Evers

P+O Regisseur

06 194 009 33
stef@dpo2.nl
naar LinkedIn

Stef Foesenek

P+O Regisseur

06 - 579 393 16
bart@dpo2.nl
naar LinkedIn

Bart Houben

P+O Regisseur

06 - 302 886 43
lis@dpo2.nl
naar LinkedIn

Lis Hendriks

P+O Regisseur - Vertrouwens persoon

Karin van den Heuvel

P+O Regisseur

Anke Kouwenberg

P+O Regisseur

06 – 47452367
stan@dpo2.nl
naar LinkedIn

Stan Leenders

Junior P+O Regisseur

06 - 578 446 09
menno@dpo2.nl
naar LinkedIn

Menno de Louw

P+O Regisseur

Anne Luteijn

Senior P+O Regisseur

Bart Mostert

P+O Regisseur

Jeroen Peeters

Managing Partner

06 – 12630822
karina@dpo2.nl
naar LinkedIn

Karina van der Poel

P+O Regisseur

Miep van Riessen

Senior P+O Regisseur - vertrouwenspersoon

Adrienne Rombouts

P+O Regisseur

Veerle Rovers

P+O Regisseur

Nienke Scheurer

Stagiair P+O

06 - 837946 46
lois@dpo2.nl
naar LinkedIn

Lois Simons

P+O Regisseur

Talitha Slavenburg

Senior P+O Regisseur

Karlien Spierings

Senior P+O Regisseur

Manon van der stam

P+O regisseur

06 - 45887593
nina@dpo2.nl
naar LinkedIn

Nina van der Steen

Junior P+O Regisseur

06 - 268 999 82
maxime@dpo2.nl
naar LinkedIn

Maxime Vervuurt

P+O Regisseur

06 - 836 101 20
julia@dpo2.nl
naar LinkedIn

Julia Wongsowikromo

P+O Regisseur

Digitalisering + Technologie

Erik van Leeuwen

Business Unit Director Digitalisering + Technologie (Managing Partner)

Jeroen Peeters

Managing Partner

Miep van Riessen

Senior Regisseur Digitalisering

Regisseurs Talent + Ontwikkeling

06 – 45319464
regina@dpo2.nl
naar LinkedIn

Regina Hol

Senior Regisseur en teamlead Talent + (Organisatie) Ontwikkeling

Jeroen Peeters

Managing Partner

Renée de Bruijn

Regisseur Talent en Ontwikkeling

Hans Deelen

Senior Talent + Ontwikkeling Regisseur

Regisseurs Arbeidsvoorwaarden + salaris

Bregje Brandt

Business Unit Director Arbeidsvoorwaarden + Salaris (Managing Partner)

06 - 30282442
rene@dpo2.nl
naar LinkedIn

René van Heertum

Senior Arbeidsvoorwaarden + Salaris Regisseur

Marjolien Luijkx

Senior Arbeidsvoorwaarden + Salaris Regisseur

088 - 2014 224
miep@dpo2.nl
naar LinkedIn

Miep van Riessen

Senior Arbeidsvoorwaarden + Salaris Regisseur

TALITHA SLAVENBURG

Senior Arbeidsvoorwaarden + Salaris Regisseur

088 - 2014 224
manon@dpo2.nl
naar LinkedIn

Manon van der Stam

Arbeidsvoorwaarden + Salaris Regisseur

Monique Muller

Arbeidsvoorwaarden + Salaris Regisseur

Regisseurs Verzuimmanagement + Arbo

Dorine van Os

Business Unit Director Verzuim + Arbo

Erik Bartholomeus

Managing Partner

088 - 2014 221
stijn@dpo2.nl
naar LinkedIn

Stijn Langeweg

Senior project regisseur

Monique Lammers

Stafbedrijfsarts

Edna Baba

ANIOS (arts niet in opleiding)

Floor Assmann

Verzuim Regisseur

Nathalie van Amstel

Verzuim Regisseur

Ellen van Baarlen

Praktijkondersteuner Bedrijfsarts - Verzuim Regisseur

Jessica Bakarbessy

Verzuim Regisseur

Marlous Bennink

Verzuim Regisseur - vertrouwenspersoon

088 – 2014277
bas@dpo2.nl
naar LinkedIn

Bas Bouwhuis

Arbeidsdeskundige

Jennifer van Doorn

Verzuim Regisseur

088 - 2014 235
imke@dpo2.nl
naar LinkedIn

Imke van Genuchten

Verzuim Regisseur

Sandra Haak

Verzuim Regisseur

088 - 201 429 9
davida@dpo2.nl
naar LinkedIn

Davida den Hamer

Verzuim Regisseur Praktijkondersteuner Bedrijfsarts

Sandra Haspels

Verzuim Regisseur

Marleen van der Heijden

Verzuim Regisseur

088 - 201 420 9
doesjka@dpo2.nl
naar LinkedIn

Doesjka Hoogewoud

Verzuim Regisseur

Janneke van Hoorn

Praktijkondersteuner Bedrijfsarts - Verzuim Regisseur

Bart van Hout

Verzuim Regisseur

Nicole Keim

Verzuim Regisseur

088 - 2014 239
marike@dpo2.nl
naar LinkedIn

Marike van Kempen

Verzuim Regisseur

088 - 2014217
ron@dpo2.nl
naar LinkedIn

Ron Kloeken

Verzuim Regisseur

088 – 2014227
lydie@dpo2.nl
naar LinkedIn

Lydie van der Leest

Verzuim Regisseur

Sandra Lenzen

Arbeidsdeskundige

Diana van der Linden

Arbeids- en organisatiedeskundige

Marten Meijer

Verzuim Regisseur - Bedrijfsmaatschappelijk werk

088 – 2014218
andrea@dpo2.nl
naar LinkedIn

Andrea Michielse

Praktijkondersteuner Bedrijfsarts

Christine Minke

Verzuim Regisseur Praktijkondersteuner Bedrijfsarts

Fred Nijsten

Praktijkondersteuner Bedrijfsarts

Jessica Pourier

Basisarts Verzuim + Arbo

088 - 2014 247
heline@dpo2.nl
naar LinkedIn

Heline van der Pols

Praktijkondersteuner Bedrijfsarts - Verzuim Regisseur

088 - 2014 246
sandra@dpo2.nl
naar LinkedIn

Sandra Schenkels

Register Casemanager

088 - 2014 232
avalon@dpo2.nl
naar LinkedIn

Avalon Schep

Verzuim Regisseur - Vertrouwenspersoon

Ronald Simonis

Veiligheidskundige - Arbeidshygiënist

Marijke van der Steen

ANIOS (arts nog niet in opleiding) V+A

088 - 2014 243
sandy@dpo2.nl
naar LinkedIn

Sandy Tewari

Verzuim Regisseur

088 - 2014 231
anouk@dpo2.nl
naar LinkedIn

Anouk van der Velden

Verzuim Regisseur

088 - 2014205
alex@dpo2.nl
naar LinkedIn

Alex Trieling

Verzuim Regisseur Praktijkondersteuner Bedrijfsarts

Ljiljana Tokic

Bedrijfsarts

088 - 2014 242
remi@dpo2.nl
naar LinkedIn

Remi Verwimp

Verzuim Regisseur

Marije Visser

Arbeidsdeskundige

Dennis Vissers

Business Development Regisseur

Jules Wagemans

Verzuim Regisseur

Willard de Wit

Verzuim Regisseur

Marissa Woerdenbach

Verzuim Regisseur

088 - 20 14 219
shirley@dpo2.nl
naar LinkedIn

Shirley de Zwart

Verzuim Regisseur

Recruitment + Interim

Carien Goudsmits

Business Unit Director
Recruitment + Interim

Simone Blommers

Recruitment Regisseur

Veerle Rovers

Recruitment Regisseur

06 - 836 101 20
julia@dpo2.nl
naar LinkedIn

Julia Wongsowikromo

Recruitment Regisseur

Support

Cathelijne van den Brekel

Backoffice Regisseur

Karin Claassen

Office Regisseur

Anne Hagenaars

Front- en Backoffice Regisseur V+A

Nicole Jonkers

Coördinator Sociaal Medisch Inzetbaarheidsteam

Manon Reinders

Backoffice Regisseur P+O

Sietske Staekenborg

Backoffice Manager

088 – 2014236
bibiche@dpo2.nl
naar LinkedIn

Bibiche de Winter

Backoffice Regisseur

088 – 2014212
jaleesa@dpo2.nl
naar LinkedIn

Jaleesa Winters

Backoffice medewerker V+A

06 – 16503390
nikki@dpo2.nl
naar LinkedIn

Nikki Tromp

Financieel Medewerker

Nicole in ‘t Veld

Marketing & Communicatiemanager

Willemien van Helmond

Communicatie Regisseur

Theo van Neerven

Founding Partner - Sales Regisseur