Onze regisseurs

Maak kennis met de mensen die ervoor zorgen dat uw P&O-zaken perfect geregeld worden.

Regisseurs Personeel + Organisatie

Bregje Brandt

Business Unit Director
P+O Uitbesteding en Projecten

Peter Benschop

Senior P+O Regisseur

Corinne Stam- Boer

P+O Regisseur

Elles Boogers

P+O Regisseur

Renée de Bruijn

P+O Regisseur

Jeanou Chantrel

P+O Regisseur

Criste vergouwen

Senior P+O Regisseur

Karin van den Heuvel

P+O Regisseur

Anke Kouwenberg

P+O Regisseur

Anne Luteijn

Senior P+O Regisseur

Marleen Maes

P+O Regisseur

Jeroen Peeters

Managing Partner

Stephan Roskam

P+O Regisseur

Miep van Riessen

Senior P+O Regisseur

Veerle Rovers

P+O Regisseur

Talitha Slavenburg

Senior P+O Regisseur

Karlien Spierings

Senior P+O Regisseur

Manon van der stam

P+O regisseur

Anneloes van Strien

P+O Regisseur

Marieke verstegen

P+O Regisseur

Marjet van der Zanden

P+O Regisseur

Digitalisering + Processen

Erik van Leeuwen

Business Unit Director Digitalisering + Processen

Jeroen Peeters

Managing Partner

Miep van Riessen

Senior Regisseur Digitalisering

Regisseurs Talent + Ontwikkeling

Hans Deelen

Business Unit Director Talent + Ontwikkeling

Criste Vergouwen

Senior Regisseur Talent + Ontwikkeling

Regisseurs Arbeidsvoorwaarden + salaris

Bregje Brandt

Business Unit Director Arbeidsvoorwaarden + Salaris

Marjolien Luijkx

Senior Arbeidsvoorwaarden + Salaris Regisseur

Susanne Laureijsen

Arbeidsvoorwaarden + Salaris Regisseur

Maartje Opheij

Arbeidsvoorwaarden + Salaris Regisseur

Miep van Riessen
088 - 2014 224
miep@dpo2.nl
naar LinkedIn

Miep van Riessen

Senior Arbeidsvoorwaarden + Salaris Regisseur

TALITHA SLAVENBURG

Senior Arbeidsvoorwaarden + Salaris Regisseur

088 - 2014 224
manon@dpo2.nl
naar LinkedIn

Manon van der Stam

Arbeidsvoorwaarden + Salaris Regisseur

Monique Muller

Arbeidsvoorwaarden + Salaris Regisseur

Regisseurs Verzuimmanagement + Arbo

088 - 2014 223
stijn@dpo2.nl
naar LinkedIn

Stijn Langeweg

Business Unit Director Verzuim + Arbo

Monique Lammers

Bedrijfsarts

Erik Bartholomeus

Managing Partner

088 - 2014 233
floor@dpo2.nl
naar LinkedIn

Floor Assmann

Verzuim Regisseur

088 - 2014 235
imke@dpo2.nl
naar LinkedIn

Imke van Genuchten

Verzuim Regisseur

088 - 2014 223
nicole@dpo2.nl
naar LinkedIn

Nicole Jonkers

Back Office Regisseur

088 - 2014 239
marike@dpo2.nl
naar LinkedIn

Marike van Kempen

Verzuim Regisseur

088 - 2014 223
hans@dpo2.nl
naar LinkedIn

Hans de Vries

Senior Project Regisseur

Jessica Pourier

Basisarts Verzuim + Arbo

088 - 2014 236
ireen@dpo2.nl
naar LinkedIn

Ireen Prinsen

Senior Verzuim Regisseur

088 - 2014 241
heline@dpo2.nl
naar LinkedIn

Heline Righart

Praktijkondersteuner Bedrijfsarts - Verzuim Regisseur

088 - 2014 246
sandra@dpo2.nl
naar LinkedIn

Sandra Schenkels

Register Casemanager

088 - 2014 232
avalon@dpo2.nl
naar LinkedIn

Avalon Schep

Verzuim Regisseur

088 - 2014 237
lois@dpo2.nl
naar LinkedIn

Lois Simons

Verzuim Regisseur

088 - 2014 243
sandy@dpo2.nl
naar LinkedIn

Sandy Tewari

Verzuim Regisseur

088 - 2014 231
anouk@dpo2.nl
naar LinkedIn

Anouk van der Velden

Verzuim Regisseur

088 - 2014 242
remi@dpo2.nl
naar LinkedIn

Remi Verwimp

Verzuim Regisseur

Marissa Woerdenbach

Verzuim Regisseur

Regisseurs Recruitment + Mobiliteit

Carien Goudsmits

Business Unit Director
Recruitment + Mobiliteit

Desiree Deijl

Recruitment + Mobiliteit Regisseur

Support

Astrid Hazenveld

Office Manager

Theo van Neerven

Founding Partner - Sales Regisseur

Willemien van Helmond

Communicatie Regisseur

088 - 2014 238
louise@dpo2.nl
naar LinkedIn

Louise Lamers

Medewerkster Financiële Administratie