Onze regisseurs

Maak kennis met de mensen die ervoor zorgen dat uw P&O-zaken perfect geregeld worden.

Regisseurs Personeel + Organisatie

Bregje Brandt

Business Unit Director
P+O (Managing Partner)

Nathalie van Amstel

Senior P+O Regisseur

Peter Benschop

Senior P+O Regisseur

06 - 574 914 20
carola@dpo2.nl
naar LinkedIn

Carola ten Camp

Senior P+O Regisseur

Marij van den Broek

P+O Regisseur - vertrouwenspersoon

Renée de Bruijn

P+O Regisseur

06 194 009 33
stef@dpo2.nl
naar LinkedIn

Stef Foesenek

P+O Regisseur

06 - 579 393 16
bart@dpo2.nl
naar LinkedIn

Bart Houben

P+O Regisseur

06 - 302 886 43
lis@dpo2.nl
naar LinkedIn

Lis Hendriks

P+O Regisseur

Karin van den Heuvel

P+O Regisseur

Anke Kouwenberg

P+O Regisseur

088 - 201 4221
luke@dpo2.nl
naar LinkedIn

Luke van Lierop

Stagiair P+O

06 - 578 446 09
menno@dpo2.nl
naar LinkedIn

Menno de Louw

P+O Regisseur

Anne Luteijn

Senior P+O Regisseur

Jeroen Peeters

Managing Partner

Miep van Riessen

Senior P+O Regisseur

Gerben Rombouts

Senior P+O Regisseur

Veerle Rovers

P+O Regisseur

088 - 2014 237
lois@dpo2.nl
naar LinkedIn

Lois Simons

P+O Regisseur

Talitha Slavenburg

Senior P+O Regisseur

Marissa Smulders

Stagiair P+O

Karlien Spierings

Senior P+O Regisseur

Marleen Spoormakers

P+O Regisseur

Manon van der stam

P+O regisseur

088 - 2014205
alex@dpo2.nl
naar LinkedIn

Alex Trieling

P+O Regisseur

Marieke verstegen

P+O Regisseur

Criste Vergouwen

Senior P+O Regisseur

06 - 836 101 20
julia@dpo2.nl
naar LinkedIn

Julia Wongsowikromo

P+O Regisseur

Marjet van der Zanden

P+O Regisseur

Digitalisering + Technologie

Erik van Leeuwen

Business Unit Director Digitalisering + Technologie (Managing Partner)

Jeroen Peeters

Managing Partner

Miep van Riessen

Senior Regisseur Digitalisering

Regisseurs Talent + Ontwikkeling

Jeroen Peeters

Managing Partner

Hans Deelen

Senior Regisseur Talent + Ontwikkeling

Criste Vergouwen

Senior Regisseur Talent + Ontwikkeling

Regisseurs Arbeidsvoorwaarden + salaris

Bregje Brandt

Business Unit Director Arbeidsvoorwaarden + Salaris (Managing Partner)

Marjolien Luijkx

Senior Arbeidsvoorwaarden + Salaris Regisseur

088 - 2014 224
miep@dpo2.nl
naar LinkedIn

Miep van Riessen

Senior Arbeidsvoorwaarden + Salaris Regisseur

TALITHA SLAVENBURG

Senior Arbeidsvoorwaarden + Salaris Regisseur

088 - 2014 224
manon@dpo2.nl
naar LinkedIn

Manon van der Stam

Arbeidsvoorwaarden + Salaris Regisseur

Monique Muller

Arbeidsvoorwaarden + Salaris Regisseur

Regisseurs Verzuimmanagement + Arbo

Dorine van Os

Business Unit Director Verzuim + Arbo

088 - 2014 221
stijn@dpo2.nl
naar LinkedIn

Stijn Langeweg

Senior project regisseur

Monique Lammers

Bedrijfsarts

Erik Bartholomeus

Managing Partner

088 - 201 4221
floor@dpo2.nl
naar LinkedIn

Floor Assmann

Verzuim Regisseur

Ellen van Baarlen

Praktijkondersteuner Bedrijfsarts - Verzuim Regisseur

Marlous Bennink

Verzuim Regisseur - vertrouwenspersoon

Raquelle van Gemert

Verzuim Regisseur

088 - 2014 235
imke@dpo2.nl
naar LinkedIn

Imke van Genuchten

Verzuim Regisseur

Anne Hagenaars

Front- en Backoffice Regisseur

088 - 201 429 9
davida@dpo2.nl
naar LinkedIn

Davida den Hamer

Verzuim Regisseur Praktijkondersteuner Bedrijfsarts

Sandra Haspels

Verzuim Regisseur

088 - 201 420 9
doesjka@dpo2.nl
naar LinkedIn

Doesjka Hoogewoud

Verzuim Regisseur

Janneke van Hoorn

Praktijkondersteuner Bedrijfsarts - Verzuim Regisseur

088 - 2014 221
nicole@dpo2.nl
naar LinkedIn

Nicole Jonkers

Back Office Regisseur

088 - 2014 239
marike@dpo2.nl
naar LinkedIn

Marike van Kempen

Verzuim Regisseur

088 - 2014217
ron@dpo2.nl
naar LinkedIn

Ron Kloeken

Verzuim Regisseur

Claudia Kranenburg

Senior Regisseur Kwaliteit & Proces

088 - 2014 221
karen@dpo2.nl
naar LinkedIn

Karen van der Leest

Verzuim Regisseur

088 - 2014 223
hans@dpo2.nl
naar LinkedIn

Hans de Vries

Senior Project Regisseur

Sandra Lenzen

Arbeidsdeskundige & Praktijkondersteuner Bedrijfsarts

Miriam Molenaar

Verzuim Regisseur & Praktijkondersteuner Bedrijfsarts

Jessica Pourier

Basisarts Verzuim + Arbo

088 - 2014 236
ireen@dpo2.nl
naar LinkedIn

Ireen Prinsen

Senior Verzuim Regisseur

088 - 2014 247
heline@dpo2.nl
naar LinkedIn

Heline van der Pols

Praktijkondersteuner Bedrijfsarts - Verzuim Regisseur - Vertrouwenspersoon

088 - 20 14 291
carla@dpo2.nl
naar LinkedIn

Carla de Rooij

Praktijkondersteuner Bedrijfsarts

Ellen Rutjens

Verzuim Regisseur

088 - 2014 246
sandra@dpo2.nl
naar LinkedIn

Sandra Schenkels

Register Casemanager - Vertrouwenspersoon

088 - 2014205
alex@dpo2.nl
naar LinkedIn

Alex Trieling

Verzuim Regisseur

088 - 2014 232
avalon@dpo2.nl
naar LinkedIn

Avalon Schep

Verzuim Regisseur

088 - 2014 243
sandy@dpo2.nl
naar LinkedIn

Sandy Tewari

Verzuim Regisseur

088 - 2014 231
anouk@dpo2.nl
naar LinkedIn

Anouk van der Velden

Verzuim Regisseur

088 - 2014 242
remi@dpo2.nl
naar LinkedIn

Remi Verwimp

Verzuim Regisseur

Marissa Woerdenbach

Verzuim Regisseur

Janine van der Zande

Front- en Backoffice Regisseur

088 - 201 42 15
suzanne@dpo2.nl
naar LinkedIn

Suzanne Zeelenberg

Verzuim Regisseur

Recruitment + Interim

Carien Goudsmits

Business Unit Director
Recruitment + Interim

Gerben Rombouts

Senior Interim Regisseur

Simone Blommers

Recruitment Regisseur

Renée de Bruijn

Recruitment Regisseur

Veerle Rovers

Recruitment Regisseur

06 - 836 101 20
julia@dpo2.nl
naar LinkedIn

Julia Wongsowikromo

Recruitment Regisseur

Support

Astrid Hazenveld

Office Manager

Karin Claassen

Office Regisseur

088 - 20 14 201
peggy@dpo2.nl
naar LinkedIn

Peggy Nouwens

Office Regisseur

Leila Mulder

Marketing en communicatie manager

Willemien van Helmond

Communicatie Regisseur

088 - 2014 238
louise@dpo2.nl
naar LinkedIn

Louise Lamers

Medewerkster Financiële Administratie

Theo van Neerven

Founding Partner - Sales Regisseur